Teosyal Teoxane w medycynie estetycznej

home skincare eshop

Teosyal to linia wypełniaczy należących do gamy szwajcarskich produktów kosmeceutycznych Teoxane Laboratories, przeznaczonych do pielęgnacji skóry.

Produkty z serii stosowane są  w zabiegach medycyny estetycznej, a ich głównym składnikiem jest usieciowany kwas hialuronowy oraz środek przeciwbólowy – lidokaina.

Linia wytwarzana  jest wykorzystując innowacyjną technologię kwasu RHA, który głęboko odbudowuje skórę i jednocześnie ją odżywia i odświeża, pozostawiając efekt rozświetlenia.

 

Czytaj więcej...

INSTITUTE HYALUAL

AMEC

Intensywna Biorewitalizacja skóry - jeden zabieg bez długiej rehabilitacji. ELECTRI rekomenduje się w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry w wyniku odwodnienia i zwiększonego stresu oksydacyjnego. ELECTRI zapewnia szybki efekt kompleksowej pielęgnacji skóry. Podczas tylko jednego zabiegu rozwiązuje większość głównych problemów pierwszych oznak starzeniowych zmian skóry.

 

Czytaj więcej...

Kosmetologia Warta Poznania

kosmetologia

HIFU 3D najnowsza technologia ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewając tkanki prowadzi do ich „obkurczania” a mikrouszkodzenia stymulują regenerację komórek oraz wytwarzanie kolagenu.

 

Czytaj więcej...

Kwas hialuronowy

kwas hialuronowy w BlocherClinic

Kwas hialuronowy jest naturalnym biopolimerem występującym we wszystkich organizmach żywych. Z wiekiem jego ilość w organizmie maleje, co skutkuje późniejszym powstawaniem zmarszczek, utratą elastyczności i napięcia skóry.

Jego jedna cząsteczka potrafi powiązać nawet 250 cząsteczek wody. A jak wiemy, jest to naprawdę ważne w przypadku skóry człowieka. Zakłada się, że średnia zawartość wody w organizmie człowieka powinna wynosić u kobiety od 45-60% a u mężczyzn 0d 50-65%, co stanowi ¾ masy naszego ciała. Powinniśmy być świadomi, że odpowiednie nawilżenie skóry świadczy o jej właściwościach fizjologicznych, jej odpowiedniej elastyczności i sprężystości.

Czytaj więcej...

ZAPEWNIJ SOBIE PROMIENNE SPOJRZENIE !

rzesy

Lifting rzęs innowacyjna metoda trwałego podkręcenia rzęs już od nasady.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów regenerujących jest delikatny dla naturalnych rzęs.

Lifting przede wszystkim ma na celu poprawe wyglądu naszych rzęs. Po zabiegu rzęsy stają się optycznie dłuższe i podkręcone.

Efekt uzyskuje się  na rzęsach od 3 do 5 tygodni.

 

pH formula – WIELOETAPOWY PROGRAM WALKI Z RÓŻNYMI PROBLEMAMI SKÓRY W BLOCHERCLINIC

phFormula zestaw

PH FORMULA RESURFACING to przełom w dziedzinie walki ze starzeniem, przebarwieniami, trądzikiem i chronicznym zaczerwienieniem.

To kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy i remodelingu.

Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat.

 

Czytaj więcej...

Mezoterapia iniekcyjna - pobudza naturalne procesy regeneracyjne.

obagi w blocherclinic

Wieloletnie narażenie na szkodliwe czynniki środowiska, stres, palenie tytoniu, używki, promieniowanie słoneczne doprowadza do niekorzystnych zmian w skórze.

Mezoterapia pozwala na odwrócenie lub zahamowanie wielu niekorzystnych zmian, dostarcza bezpośrednio do skóry wyselekcjonowane aktywne składniki dokładnie tam, gdzie ich działanie jest najbardziej potrzebne.

Czytaj więcej...

Obagi Professional-C Serum

obagi w blocherclinic

Obagi Professional-C Serum to innowacyjny produkt oparty na kwasie L-askorbinowym. Jego odpowiednio niskie pH zapewnia optymalne wchłanianie witaminy C i redukuje napięcie powierzchniowe skóry.

Czytaj więcej...

Obagi Hydrate Facial Moisturizer

Obagi Hydrate Facial Moisturizer

Blocher Clinic poleca:

Obagi Hydrate Facial Moisturizer to krem do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Zawiera roślinny składnik- Hydromanil™, który zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie.

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ W BLOCHER CLINIC - endermologie® ALLIANCE

endermologia kolobrzeg

Endermologia to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry. Dzięki ALLIANCE w naturalny sposób możemy reaktywować metabolizm komórek, działać na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Francuska firma LPG, po 30 latach badań, stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Ta rewolucyjna technologia pozwola łączyć trzy aspekty istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Jednocześnie skraca czas zabiegu do ok. 30 minut oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Blocher Clinic jako partner LPG realizuje zabiegi enderomlogii w Grzybowie koło Kołobrzegu.

Czytaj więcej...