pH formula – WIELOETAPOWY PROGRAM WALKI Z RÓŻNYMI PROBLEMAMI SKÓRY W BLOCHERCLINIC

phFormula zestaw

PH FORMULA RESURFACING to przełom w dziedzinie walki ze starzeniem, przebarwieniami, trądzikiem i chronicznym zaczerwienieniem.

To kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy i remodelingu.

Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat.

 

 


Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, która dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.

Gama produktów pHformula jest idealnie skrojona do potrzeb każdego pacjenta dzięki trzem siłom działania. O ich doborze decyduje wrażliwość skóry oraz intensywność problemu.

Resurfacing pHformula przeznaczony jest dla osób z problemami:

  • starzenia się skóry – AGE 1,2,3
  • przebarwieniami – MELA 1,2,3
  • trądzikiem – ACNE 1,2,3
  • skórą  wrażliwą, naczyniową, trądzikiem różowatym – CR 1.

Odpowiednio dobrany program recurfacingu skóry to kompletny dermatologiczny system zawierający  unikalną kombinację składników aktywnych niezbędnych w leczeniu i zapobieganiu problemom Twojej skóry.  

Skonsultuj się ze specjalistą w Blocherclinic w celu doboru odpowiedniego programu resurfacingu dla Twojej skóry, a dostrzeżesz widoczne efekty jego działania i ochronisz swoją skórę przed jej dalszym zniszczeniem.

Plakat pHformula