Oferta w zakresie medycyny estetycznej Blocher Clinic w Kołobrzegu

Kwas hialuronowy

Najbardziej widoczną oznaką procesu starzenia się twarzy jest utrata objętości. Wynika ona z postępujących degradacyjnych zmian w budowie poszczególnych warstw skóry. Zmniejszająca się produkcja kwasu hialuronowego, lipidów, spadek poziomu elastyny, ilości kolagenu, jak i zanik tkanki tłuszczowej powodują utratę elastyczności skóry oraz grawitacyjne opadanie tkanek. Zjawiska te przyczyniają się do zmiany struktury i kształtu całej twarzy.

Czytaj więcej...

Osocze bogatopłytkowe

Zastosowanie osocza pozwala uzyskać naturalną rewitalizację i regenerację skóry oraz włosów przy wykorzystaniu elementów uzyskanych z własnej krwi. Najważniejszą rolę w procesie odmładzania, gojenia i regeneracji odgrywają bowiem płytki krwi. Są one jednym ze składników krwi, a po jej odpowiednim przygotowaniu, uzyskany koncentrat zawiera kilkukrotnie większą ich ilość niż krew bazowa.

Czytaj więcej...

Botoks - usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową Typu A, czyli tak zwanym botoksem jest jedną z najskuteczniejszych, niechirurgicznych metod walki ze zmarszczkami mimicznymi. Polega na miejscowym wstrzyknięciu botoksu, który blokuje wybrane mięśnie, dzięki czemu stają się rozluźnione. Botoks usuwa zmarszczki na skórze czoła, między brwiami czy w kącikach oczu (tzw. kurze łapki ).

Czytaj więcej...

Dermapen

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Czytaj więcej...

pH FORMULA

Peelingi chemiczne głęboko oczyszczają i złuszczają skórę, dzięki czemu naskórek staje się wygładzony i miękki, a cera pacjenta zyskuje na jędrności. Zastosowanie kwasów pomaga w usunięciu przebarwień i uzyskaniu jednolitego kolorytu skóry, co nadaje jej blasku i świeżości.

Czytaj więcej...

Chirurgia naczyniowa

Diagnostyka ultrasonograficzna. Gabinet oferuje możliwość diagnostyki ultrasonograficznej duplex Doppler uzupełnionej kodowaniem kolorem. Badanie wykonywane jest w technice cyfrowej. Umożliwia nieinwazyjne badanie zmian chorobowych w tętnicach i żyłach.

Czytaj więcej...

Terapie regeneracyjne

Terapie regeneracyjne to innowacja w leczeniu ortopedycznym, których celem jest skuteczne rozpoznanie potrzeb Pacjenta i dostosowanie do niego indywidualnego rozwiązania medycznego opartego na doświadczeniu klinicznym lekarzy połączonym z nowoczesnymi technologiami i biologią własnego organizmu.

Czytaj więcej...