Zespół pracowników i współpracowników Blocher Clinic

Dariusz Blocher

Dariusz Blocher

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach wydział lekarski w Zabrzu. Specjalista medycyny rodzinnej oraz absolwent Studiów Podyplomowych „Medycyna Estetyczna” Uniwersytetu Medycznego w Warszawie W swojej pracy skupia się przede wszystkim na nowoczesnych formach leczenia, starając się wdrażać innowacyjne techniki zabiegowe. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów dokształcających z zakresu medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dąży do uzyskania optymalnego, lecz naturalnego efektu zabiegu, kładąc nacisk na satysfakcję i bezpieczeństwo pacjenta.

Alicja Zielińska

Alicja Zielińska

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Ma duże i długoletnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Zajmuje się także kosmetyką leczniczą – współpracując z lekarzem medycyny estetycznej. Zwolenniczka terapii skojarzonych, łączących zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, w celu uzyskania najkorzystniejszych efektów zabiegowych. Pracę traktuje jako pasję, dzięki czemu zadowolenie pacjentów stanowi priorytet w doborze indywidualnych terapii.

Artur Pupka

Artur Pupka

Specjalista chirurgii naczyniowej, ogólnej, angiologii i transplantologii klinicznej, lekarz medycyny sportowej. Kierownik Zakładu Chirurgii Endowaskularnej w Katedrze Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na stanowisku kierownika jednego z oddziałów chirurgicznych kliniki. Tytuł naukowy profesora medycyny uzyskał w 2012 roku. Główny temat zainteresowań zawodowych to zastosowanie biomateriałów w zakażeniach protez.

 

Damian Zaborowski

zaborowski

Specjalista ortopeda - traumatolog. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 2005–2012 pracował w Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie na oddziale urazowo-ortopedycznym, gdzie m.in. zajmował się zastosowaniem artroskopii w leczeniu urazów stawu kolanowego i skokowego. W latach 2012–2015 pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie na stanowisku Starszego Asystenta w Klinice Traumatologii i Ortopedii, gdzie jego domeną było leczenie operacyjne urazów sportowych i komunikacyjnych najnowszymi technikami operacyjnymi w chirurgii artroskopowej i urazowej.

Czytaj więcej...

Monika Młynarczyk

monika mlynarczyk

Dyplomowany refleksolog Polskiego Instytutu Refleksologii. Od wielu lat interesuje się medycyną naturalną. Refleksologia to jej pasja, którą bezustannie rozwija.

Czytaj więcej...